Drodzy Optymiści już 21 sierpnia 2016 roku w ramach Światowego Festiwalu Optymizmu w Ostródzie na deskach amfiteatru wystąpi jedyny i niepowtarzalny iluzjonista Marcin Muszyński. To artysta najwyższej klasy, który przeniesie Was do zupełnie innego świata – krainy magii, gdzie prawa fizyki nie istnieją, a sam iluzjonista dokona rzeczy niemożliwych. Chcecie dowiedzieć się jakich? Zapraszamy do Ostródy!

Marcin Muszyński to jednym z najbardziej rozchwytywanych i cenionych iluzjonistów w Polsce. Swoją pozycję w branży zdobył najpierw jako specjalista od magicznych efektów specjalnych, a następnie sam stanął na scenie i został reprezentantem Polski na magicznej olimpiadzie „European Championships of Magic” (2011) oraz na Mistrzostwach Świata „World Championships of Magic” (2015). Marcin Muszyński dał się poznać szerszej publiczności po występie w Mam Talent show, gdzie zdobył serce i sympatię jury oraz widzów.

Od tego momentu jego kariera estradowa nabrała tempa i tym samym spełniło się jedno z jego największych marzeń o występach scenicznych. Artysta ma na swoim koncie już setki przedstawień i spektakli. Występował dla największych polskich i międzynarodowych publiczności, a teraz zagości w Ostródzie.

21 sierpnia podczas Światowego Festiwalu Optymisty Marcin Muszyński zaprezentuje show – Magiczna Podróż. To autorski program artysty oparty o Magiczne Etiudy z najtrudniejszych na świecie projektów Dużej Iluzji. Tego nie można przegapić. Występ Marcina raz na zawsze zmieni Wasze postrzeganie rzeczywistości i sprawi, że przez kilka chwil przeniesiecie się do zupełnie nowego, nieznanego dotąd świata.

Mocne wrażenia gwarantowane. Czekamy na Was na Światowym Festiwalu Optymizmu 2016.