Mariusz Pujszo oprócz nagradzania liderów biznesowych sektora premium, jest również Prezesem Fundacji „Jestem Optymistą”. W ubiegły weekend, jedna z naszych stypendystek – Ola Tracz osiągnęła ogromny sukces w programie
rozrywkowym – The Voice Kids. To ogromny sukces. Jesteśmy niezwykle dumni z jej dokonania. Cały czas trzymamy kciuki za sukcesy Oli i jej młodszej siostry Ali, która również urzekła swoim głosem jurorów znanego programu. Chcemy pokazać wam list, który otrzymaliśmy od dumnej mamy dziewczynek – Anny Tracz.  

Dzień dobry 

Miło mi poinformować że stypendystki  Fundacji Jestem Optymistą – Ola Tracz i Ala Tracz  z Janowa Lubelskiego, uczennice Agnieszki Wiechnik, odniosły ogromny ogólnopolski sukces 🙂 

Dziewczyny wystąpiły w znanym telewizyjnym programie muzycznym The Voice Kids 3 w TVP2. 

Obie pomyślnie przeszły „Przesłuchania w ciemno” i zakwalifikowały się do programu do etapu „Bitwy”  

Ala wygrała „Bitwy” i zaśpiewała w etapie „sing of”. Pokonała o wiele starszych od siebie rywali i zakwalifikowała się do finału. 

Dziewczyny są ponadto laureatkami wielu konkursów i festiwali ogólnopolskich ale także zagranicznych. Reprezentowały Polskę na konkursie w Bułgarii, na Malcie oraz we Włoszech, gdzie odniosły spore sukcesy.  

Obecnie pod okiem instruktorki Agnieszki Wiechnik, dziewczyny pracują nad wspólnym singlem oraz teledyskiem. Wydanie piosenki oraz teledysku jest bardzo kosztowne. Brakuje nam około 2 tysiące złotych by móc zapłacić za teledysk. Będziemy wdzięczni za każdą okazaną pomoc.  

Występy Oli i Ali Tracz można obejrzeć w YouTube. Dodam, że występ Oli w Voice Kids osiągnął już ponad milion wyświetleń na kanale YouTube, również występ Ali obejrzało już w sumie ponad milion osób. Mamy nadzieję że wspólna ich piosenka będzie również chętnie słuchana i oglądana. Jednak by tak się mogło stać dziewczyny potrzebują wsparcia finansowego, na które bardzo liczymy.  

Dziękujemy serdecznie za stypendium przekazane Oli i Ali Tracz w 2018 roku w Żninie. Dzięki Waszej pomocy dziewczyny mogły się dalej rozwijać muzycznie.  

Pozdrawiam serdecznie  

Anna Tracz