Już po raz drugi w historii, tym razem w malowniczej Dolinie Dolnego Bugu nad rzeką Liwiec na terenie „Pałacu Łochów” i „Folwarku Łochów” w Łochowie odbędzie się Światowy Festiwal Optymizmu. To właśnie 20 sierpnia b.r. natężenie optymistów na metr kwadratowy będzie najwyższe w skali roku– wszystko właśnie za sprawą Światowego Festiwalu Optymizmu, jedynego w swoim rodzaju wydarzenia, którego nadrzędnym celem jest przekazywanie i wywołanie pozytywnych emocji wśród gości. Kulminacyjnym punktem Festiwalu będzie również oficjalne wręczenie stypendiów uhonorowanych przez Fundację „Jestem Optymistom”, które zostaną przekazane młodym i utalentowanym Optymistom.

Rafał Maserak Światowy Festiwal Optymizmu

Rafał Maserak Światowy Festiwal Optymizmu

Światowy Festiwal Optymizmu to jedyna w Polsce tego typu impreza, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Strefy tematyczne, niesamowite show i spotkania z gwiazdami przyciągną całe rodziny, zapewniając wspaniałą, optymistyczną niedzielę. Zatem do udziału w Światowym Festiwalu Optymizmu zapraszamy wszystkie osoby szukające siły napędowej dla swojego optymizmu i chcące dzielić się nim z innymi. Do dyspozycji zostaną wydzielone specjalne strefy, czyli sportowa, muzyczna, autorskich spotkań z artystami oraz strefa dla dzieci, która poprowadzi Zespół Mad. Dla optymistów przygotowano również warsztaty „Jogi Śmiechu”, prowadzone przez Piotra Bielskiego.

 

Wolf Gang Światowy Festiwal Optymizmu

Wolf Gang Światowy Festiwal Optymizmu

Podczas Światowego Festiwalu Optymizmu na scenie wystąpią artyści tacy jak: Jacek Kawalec, Michał Szyc, Agnieszka Wiechnik, Natalia Pujszo, skrzypaczka Izabela Żebrowska, Grupa Artystyczna Wiedźmuchy, Krzysztof Skiba oraz Zespół Pieśni i Tańca Śląsk. Ponadto Światowy Festiwal Optymizmu uświetnią występy finalistów programu „Mam Talent”, czyli Zespół Taneczny Wolfgang i Marcin Muszyński, który przeniesie nas w świat magii. Na Festiwalu będziemy gościć również ubiegłoroczne stypendystki Fundacji „Jestem Optymistą”, czyli Magdalenę Rawską, Kingę Skoczylas i Natalię Wawrzyńczyk, które po raz kolejny oczarują nas swoim talentem wokalnym.

Kolejną atrakcją Festiwalu będzie Mecz Piłkarski Reprezentacji Artystów Polskich w Piłce Nożnej, czyli „Gwiazdy kontra Optymiści”. W skład drużyny Gwiazd będą wchodzili Jarosław Jakimowicz, Rafał Mroczek, Robert Moskwa, Michał Szyc, Grzegorz Jędrzejewski, Patryk Czerniejewski. Kto będzie w składzie kontr drużyny – Optymistów? Przekonamy się już niebawem…

Turniej ping Ponga Światowy Festiwal Optymizmu

Turniej ping Ponga Światowy Festiwal Optymizmu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Z kolei dla wielbicieli tenisa stołowego rozgrywać się będzie turniej pin-ponga, gdzie każdy z ochotników będzie miał okazję zmierzyć się w pojedynku ze znanymi artystami. Natomiast dla zwolenników sportów wodnych zorganizowany zostanie Optymistyczny Spływ Kajakowy, a dla pasjonatów i kolekcjonerów sztuki nie lada gratką okaże się licytacja niesamowitych obrazów na poczet Fundacji Leny Grochowskiej. Ponadto dla funów motoryzacji przygotowano zlot zabytkowych aut, które wezmą udział w konkursie na „Najbardziej Optymistyczny Zabytkowy Samochód”.

1

Na Światowym Festiwalu Optymizmu pojawią się laureaci zeszłorocznych edycji Gal, a wśród nich m.in. prof. Michał Kleiber i Władysław Grochowski oraz przedstawiciele wielu dziedzin życia społecznego i kulturalnego, czyli Iwona Pavlović, Maciej Orłoś, Robert Rutkowski, Marek Włodarczyk, prof. Mirosław Ząbek, Bilguun Ariubaatar, prof. Paweł Buszman, Jerzy Gruza, Marcin Mroczek, prof. Wiesław Banyś i inni. Jedno jest pewne w tym roku to malownicza Dolina Dolnego Bugu stanie się stolicą i domem wszystkich Optymistów!

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz