Fundacja „Jestem Optymistą”, która zainicjowała obchody Światowego Dnia Optymisty w 2015 roku, jest organizatorem Festiwalu Optymizmu, jak również Gali „Optymista Roku”. Festiwal Optymizmu gościł w kilku miastach Polski, a Gale stały się radosnym świętowaniem idei optymizmu.

Światowy Dzień Optymisty to doskonały moment, aby zaszczepić wśród Polek i Polaków jeszcze lepszy nastrój i pogodę ducha. Fundacja dba o propagowanie pozytywnego myślenia ze szczególną koncentracją na ocenie życiowych perspektyw, osiągnięć i relacji międzyludzkich.

21 sierpnia 2024 roku Fundacja zorganizuje wiele wydarzeń związanych z obchodami Światowego Dnia Optymisty. Nasze hostessy będą wręczały mieszkańcom Warszawy zielone opaski z napisem „Jestem Optymistą”.

W hotelu Renaissance w Warszawie odbędą się liczne warsztaty, sympozja, konkursy z nagrodami, koncerty i wiele innych atrakcji.

Naszym zamiarem jest, aby 21 sierpnia o Światowym Dniu Optymisty było głośno w mediach. Fundacja skieruje do wielu redakcji  informację o tym optymistycznym dniu oraz prośbę, aby  wszystkie portale internetowe, czy stacje telewizyjne rozpoczynały swoje wiadomości od pozytywnych informacji i podkreślania optymistycznych wydarzeń.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ Facebook