Dziesiątka Gala Luksusowa Marka Roku już za nami. Nadszedł czas na krótkie jej podsumowanie. Optymizm był drugą (zaraz po luksusie) najważniejszą cechą, którą można było doświadczyć w Pałacu Zamek Janów Podlaski. Wszyscy zebrani goście to chodzący ambasadorzy idei optymizmu. Dlaczego? Stworzenie produktu luksusowego to długotrwały i pracochłonny proces. Aby móc zabiegać o to miano należy ciężko pracować, nie zrażając się porażkami, które pojawią się na drodze prowadzącej do sukcesu. Tą właśnie dewizą od lat kierują się właściciele firm, których było można zobaczyć na Targach Luksusu oraz na Gali Luksusowej Marki Roku 2019.

Jak powiedział Mariusz Pujszo, założyciel naszej Fundacji i Prezes Zarządu spółki Luksusowa Marka Roku: Dla jednych luksusem jest mieć samochód aby się nim przemieszczać, a dla innych jacht na Kanarach, a jeszcze dla innych ma pozamaterialne znaczenie. Najistotniejsze żeby każdy w swoim życiu mógł cieszyć się jakimś dobrem luksusowym. Bez względu czy jest to jakiś produkt wysokiej jakości czy „zwykły” czas z najbliższymi, przyjaciółmi.

Przypominamy, że w tym roku jury wyróżniło firmy w kategoriach:

  • Super Luksusowa Marka Roku 2019
  • Luksusowa Marka Roku 2019
  • Najwyższa Jakość Roku.

W ramach nagrody „Luksusowa Marka Roku 2019” wyróżniono przedstawicieli dwóch szczególnych kategorii „Szefów Kuchni Roku 2019” oraz „Architektura i Design”. Zachęcamy do zapoznania się z szeroką listą laureatów statuetki Luksusowej Marki Roku 2019 na stronie luksusowamarkaroku.pl.

Warto jednak podkreślić, że dla gości Hotelu Zamek Janów Podlaski przygotowano wiele atrakcji w postaci występu m.in. solistek Zespołu Wokalnych Kameralistów Łódzkich z Opery w Łodzi, Teatru Komedia czy pokazu barmańskiego Krzysztofa Drabika.

Jak co roku w czasie Gali Luksusowej Marki Roku odbyła się licytacja luksusowych produktów. Zyski z niej zostaną przekazane na rzecz naszej Fundacji Jestem Optymistą, która co roku funduje stypendia dla młodych artystów.